• Drošā un kvalitatīva būvniecība!   RU

Projekta izstrāde un nodošana ekspluatācijā

Projektu izstrāde un saskaņošana

Labs projekts ir pamats jūsu nākotnes mājai. SIA “Būvenerģija” sadarbībā ar pieredzējušiem arhitektiem un dizaineriem. Jūs varat pats izveidot mājas projektu. Ņemsim vērā jūsu vēlmes arhitektūrā un dizainā.

Projekts ir izstrādāts, ņemot vērā Latvijas Republikas normatīvos aktus, ģeotehniskajām un topogrāfiskajām zemes iezīmēm. Projektā izmanto labākos tehniskos risinājumus "cena-kvalitāte", izmantotie materiāli un produkti ļauj padarīt māju energoefektīvu, rentablu, klientam laika periodā no būvniecības līdz ekspluatācijai.

Projekta izstrāde ietver visu darbu izveidotās skices jūsu nākotnes mājai, pirms projekta realizācijas, tiek saņemtas visas saskaņošanas un būvatļauja.

Nodošana ekspluatācijā

Gatavās mājas nodošana ekspluatācijā notiek pēc visu būvniecības darbu pabeigšanas. Saskaņā ar normatīvajiem aktiem, ir virkne dokumentu un saskaņošanu, topogrāfisko māju un zemesgabalu mērīšana, vizītes organizēšana Būvniecības departamenta atlases komisijā, utt. Mūsu kompānija palīdzēs Jums veikt mājas ekspluatāciju bez liekām rūpēm un maksimāli ātri, lai Jūs pēc iespējas ātrāk varētu ievākties savā jaunajā mājā.